Чекор На Вратата на автомобилот, Стабилен Агол 700 фунти Максимално Оптоварување Скала За Преклопување На Вратата За Автомобилски ТЕРЕНЕЦ КАМИОН Р. В. Пристап До Пок
Неодамнешно

Чекор На Вратата на автомобилот, Стабилен Агол 700 фунти Максимално Оптоварување Скала За Преклопување На Вратата За Автомобилски

DEN 105.44

Достапно на барање

Чекор На Вратата на автомобилот, Стабилен Агол 700 фунти Максимално Оптоварување Скала На Вратата што Може Да се Преклопи За Автомобилски ТЕРЕНЕЦ Rv Пристап До Покривот Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Педалата На Вратата На Автомобилот : Челична Легура Боја : Црвено Максимално Оптоварување : 700lbslock Позиција : Функција На Вратата : Само закачете ја вратата за брзо да влезете во покривот на автомобилот. Дизајнот нагоре го прави овој праг 4-6 инчи повисок од висината на традиционалните чекори, што ви овозможува да ги завршите сите операции на покривот на поудобна висинаприменливи Модели : за повеќето автомобили, Теренци, камиони, кои лесно можат да пристапат до покривот. Список на пакети : 1 х Агол На Педалата На Вратата На Автомобилот : аголот е компатибилен со сите видови врати и одговара за предните и задните врати на сите возила. Тешка структура за заклучување на ножици со двонасочна сила, обезбедува поцврста и побезбедна врска. Нема Оштетување На Рамката На Вратата : задебелената шестоаголна гумена подлога може да избегне оштетување или да ја притисне рамката на вратата. Големата гума го зголемува контактот обезбедувајќи да стоите на неа постабилно.

Повеќе детали

Избор на купувачи