Рамка Црна Вистинско Дрво Слика Рамка Ширина
Неодамнешно

Рамка Црна Вистинско Дрво Слика Рамка Ширина

DEN 926.08

Достапно на барање

Рачно изработена Рамка За Слики Од Сребрено Дрво За Семејни Фотографии, Уметнички Отпечатоци, Платна, Документи, Детски Цртежи, Дипломи, Сертификати И Многу Повеќе Со Димензии од 7х20 Инчи Вкупните Димензии На Рамката Се со Димензии 10, 25х23, 25 Инчи Ширина На Обликување На Рамката : 1,625 Инчи Длабочина На Зајакот На Рамката : 0,5 Инчи Нашите Рамки Доаѓаат Во Комплет Со Акрилен Фронт Отпорен НА УВ, Подлога Од Пена Без Киселина И виси Хардвер. Ѕид Виси Хардвер Вклучени За Лесна Инсталација. Рамката може да се прикаже вертикално или хоризонтално.? Гордо Направено По Нарачка во САД! Направени за прикажување постери, уметнички отпечатоци и фотографии со димензии 7х20 Инчи. Дрвена рамка, направена од премиер бор или популарна. Доказ за кршење и ув заштитено акрилно застаклување. Киселина слободен пена јадро поддржувач одбор & ѕид закачалка комплет. Гордо направени во САД.

Повеќе детали

Избор на купувачи