Креативна Декорација На Балкон Надворешна Градина Градина Минијатурна Смола Приврзок
Неодамнешно

Креативна Декорација На Балкон Надворешна Градина Градина Минијатурна Смола Приврзок

DEN 2.33

Достапно на барање

Креативна Декорација На Балкон Надворешна Градина Градина Минијатурна Смола Приврзоккарактеристики : уметничка декорација : мали животни виси на . Сликовито го покажува држењето на статуата. Тоа е еден вид декорација што може да донесе добро расположение. Тоа ќе се ниша во што го прави повеќе жив и интересен.Висок квалитет : симпатичните статуи се направени од смола и еколошка боја со исклучителна изработка и мала големина.Лесен за употреба : оваа статуа со приврзок со стилски дизајн доаѓа со јаже од јута и можете да ја поставите директно таму каде што сакате, со што ќе додадете во вашиот дом, правејќи досадна средина веднаш и полна со живот.Опсег : уметничките статуи За приврзоци во Градината се совршени за вашиот двор, двор, балкон и трем. Погоден за украсување во канцеларии и ресторани, може да се користи и како реквизити за банкети или фотографија.Креативен Подарок : оваа прекрасна внатрешно-надворешна декорација на ѕидови е одличен подарок за семејството или кои сакаат животни. Ова е топол подарок што може да им донесе на луѓето добро расположение.1x Приврзок Креативен Балкон Декорација Надворешна Градина Градина Минијатурна Смола Приврзок.

Повеќе детали

Избор на купувачи