Педорт Обични Врвови За Мажи Вратоврска Боја Врвови Пуловер Ф, М
Неодамнешно

Педорт Обични Врвови За Мажи Вратоврска Боја Врвови Пуловер Ф, М

DEN 0.67

Достапно на барање

Руното педорт е изработено со памук со прстен за врвна мекост, измијте после миење. Сега подобро од кога било, Овој Дуксер нуди технологија за отстранување на влага и заштита од мирис, што ќе ви помогне да се чувствувате свежо цел ден. Останете сигурни знаејќи дека овој пуловер ќе ве покрие за што и да донесе денот, така што нема потреба да ги потите малите работи. Ако сте високи или сакате стилски ефекти, ви предлагаме да земете поголема големина. Ви благодариме за вашиот избор. Машки Пуловер Качулка дуксер. Материјал : машката секојдневна кошула со долги ракави е изработена од мек и удобен растеглив материјал. Чувствувајте дишење, лесен, пријателски за кожата, удобен за носење цел ден. Карактеристики : машкиот пуловер со еднобојни дуксери се одликува со долги ракави, вратот на екипажот, преголеми, цврсти бои, слаба кошула. Нашиот лесен машки цврст дуксер ве прави ласкави во оваа fall и зима. Машкиот моден дуксер е погоден за пролет, fall и зима. Можете да ги спарите Овие машки кошули со долги ракави со вашето омилено здолниште, фармерки, хеланки, шорцеви, капри,чизми, слаби панталони. Повод : Овие преголеми дуксери на екипажот за Мажи се претпочитаат за дома, секојдневно, училиште, салон, работа, состанок, секојдневно, излети, канцеларија, за сите прилики, тоа е исто така одлична новина графички кошули, кошули за кантри музика, гроздобер букви кошули за печатење. Забелешка : оваа едноставна кошула со долги ракави е многу мека и удобна. Рачно миење или препорачување со торба за перење за овој машки дуксер со долги ракави.

Повеќе детали

Избор на купувачи