Женски Костими За Капење Контрола На Стомакот Два Танкини Цветен Печатен Резервоар Со Машки Шорцеви Костими За Капење Костими За Капење Покривки За Жени
Неодамнешно

Женски Костими За Капење Контрола На Стомакот Два Танкини Цветен Печатен Резервоар Со Машки Шорцеви Костими За Капење Костими

DEN 1.00

Достапно на барање

Пол : Жени. Сезона : Лето. Повод : Дневно, базен, Море. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Печатење. Стил : , Каузална. Што ќе добиете : 1 Сет Костими за Капење. Големина шема : . Големина : С Половината : 65-70см/25,59-27,56" : 75-80см/29,53-31,50" Горна Должина : 61см/24,02" Должина На Панталони : 27см/10,63" Под Биста : 70-75см/27,56-29,53"Големина : М Половината : 70-75см/27,56-29,53" : 80-85см/31,50-33,46" горна должина : 62см/24,41" должина на панталони : 28см/11,02" под биста : 75-80см/29,53-31,50"големина : Л Половината : 75-80см/29,53-31,50" : 85-90см/33,46-35,43" горна должина : 63см/24.80" должина на панталони : 29см/11.42" под биста : 80-85см/31.50-33.46"големина : xl половината : 80-85см/31.50-33.46" : 90-95см/35.43-37.40" горна должина : 64см/25.20" должина на панталони : 30см/11.81" под Биста : 85-90см/33,46-35,43"големина : ххл половината : 85-90см/33,46-35,43" : 95-100см/37,40-39,37" горна Должина : 65см/25,59" должина на панталони : 31см/12,20" Под биста : 90-100см/35,43-39.37" машки шорцеви дното : танкини костими за капење со машки шорцеви обезбедуваат повеќе од соодветна покриеност, што ќе ве задржи да се чувствувате безбедно, високиот еластичен појас може да го покрие стомакот и да направи да изгледате потенок. Повеќе Големини За Да Изберете ОД : S (САД 4-6), M (САД 8-10), L (САД 12-14), XL (САД 16-18), XXL (САД 18-20). Ве Молиме Изберете Ја Најсоодветната Големина Според Деталниот Водич За Мерење На Големината. Ако Некое Прашање, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Да Ме Контактирате Во Секое Време!. Атлетски Костими За Капење : Овие Гроздобер Костими За Капење Можат Да Одговараат На Повеќето Прилики Одлични, Забава На Базен На Плажа, Топла Пролетна Бања Или Какви Било Други Водени Прилики.Цврсти Црни Танкини Со Дизајн, Го Покажува Вашето Витко Тело, Мода И Шармантно. костими за капење за жени танкини сетови. долна облека за бикини со висок струк за жени. костим за капење жените контрола на стомакот. костими за капење за девојки.

Повеќе детали

Избор на купувачи