Машка Долна Облека Полиестер Супер Мека Удобност Дише Кул Боксер Гаќи Купи Добие Слободен
Неодамнешно

Машка Долна Облека Полиестер Супер Мека Удобност Дише Кул Боксер Гаќи Купи Добие Слободен

DEN 0.67

Достапно на барање

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет. *Ве молиме, Не Само Упатувајте Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот Материјал : Полиестеркол : Виолетова,Сина,Кралска Сина,Црна,Бела,Зелена,Кафе : С,М,Л, Хлтебиност : Thin Gender : Менсезона : четири сезони големина : Половината. Големина : С=27-29";. М=29-32";. Л=32-35". XL=35-37". ХХЛ=37-39". Вклучен пакет : 1x Долна Облека. Забелешки : . Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите, но не и истите перформанси на различни тела како на моделот.Споредете ги големините на деталите со вашите, ве молиме дозволете 2-4см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,289 инчи) Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, ако имате какви било проблеми, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Ткаенина : 100% Полиестер. Стил На Функција : Низок Струк, Без Трага, Брзо Сушење, Дише, Брак. Големина : S=27-30"; M=30-34"; L=34-37"; XL=35-41". НАЈДОБАР ПОДАРОК : машките гаќички со низок пораст би биле одлични подароци за маж, момче, сопруг, татко, дедо. Носител на константна температура 35€, ќе имате навистина кул лето.

Повеќе детали

Избор на купувачи