Женски Влечки Летни Женски Флип-Апостолки Со Отворен Прст Обични Чевли За Плажа Рамни Влечки Чевли За Жени Пвц Црн 37
Неодамнешно

Женски Влечки Летни Женски Флип-Апостолки Со Отворен Прст Обични Чевли За Плажа Рамни Влечки Чевли За Жени Пвц Црн 37

DEN 0.33

Достапно на барање

Летни Женски Флип-Апостолки Обични Чевли За Плажа Со Кристал Со Отворени Прсти, Рамни Влечки, ве Молиме известете ни што е можно повеќе за вашето барање за да можеме да ви помогнеме со вашите специфични потреби. Секогаш сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно. ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Прикажуваат Бои, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото.   Опис : Пол : Жени/Девојче Горен Материјал : Пвц Ѓон Материјал : Гумен Материјал За Обложување : Без Влошка Материјал : Пвц Сезона : Четири сезони/Пролет/Aut/Лето Соодветни Сцени : Отворено/Секојдневно/Забава/Свадба/Работа/Слободно Време Стил : Обичен Моден Колеџ Елегантен Стил На Пети : Метод На Затворање На Тркалезни Прсти : Лизгање На Петицата Висок Стил : Становите Се Зголемуваат Високо : без должина На Цевка : БЕЗ обем На Цевка : Без Чевли Висока Пета : 2см/0,78" Висина На Платформата : 2см/0,78" Пакет : 1 пар чевли ( Не Вклучувајќи КУТИЈА За Чевли) Големина Еу Велика Британија сад цн Должина На Стапалото Широк 37 36 4.5 6.5-7 37/235 23.5 См/9,3" 8,5-9см/3,4-3,5" Големина : 37 ЕУ : 36 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 САД : 6,5-7 ЦН : 37/235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,3 "широк Стапало : 8,5-9см/3,4-3,5" ве Молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена. Празнични украси, рендерирање на празничната атмосфера. Тоа е најдобриот подарок за вас и вашиот партнер и пријатели. Изработен е од висококвалитетни материјали, без никаква штета на вашата кожа. Пар Чевли.

Повеќе детали

Избор на купувачи