2-лесна црна геометриска модерна современа фарма куќа дрво тон бања суета за осветлување, 15 lx11.5 hx6 d
Неодамнешно

2-лесна црна геометриска модерна современа фарма куќа дрво тон бања суета за осветлување, 15 lx11.5 hx6 d

DEN 0.67

Достапно на барање

Оваа индустриска и фарма куќа шарм 2-светлина суета светлина нуди широк спектар на мода со атрактивен дизајн на кафез и комбинација на врвен тон на дрво и метални елементи. Оваа тела за светло на фармата има повеќе украсен и класичен изглед со своите детали и украси кои работат во разни стилови, вклучувајќи модерна куќа, античка и рустикална. Сите се сметаат дека фрлаат индустриски и шарм на фармата и се идеални за ставање во модерен, индустриски и украсен декор и простор во стилот на фармата . Карактеристики : . Десензии : мерки15 "Ширина x 11.5 " Висина x 6 "Длабочина, големина на задната плоча : 15 " Ширина x 5 "Висина. Сијалици : За идеално осветлување, користете две средни основни E26 светилки кои се продаваат одделно (60 W максимум- LED/CFL/INCANDESCENT). Компатибилен со затемнети светилки . Гаранција : Нашата 2-годишна ограничена гаранција гарантира вашето целосно задоволство, бесплатни замени на делови кога се добиени скршени парчиња или делови што недостасуваат . Апликација : Идеална за суета, просторија за прав, бања, облекување Соба, спална соба, трпезарија и каде и да сакате убав сјај на светлата светлина . Стил : Совршен за модерни или поставки во стилот на фармата . Заврши : Мешање со рачно насликана мешавина од мат црно и кафеаво дрво жито, разноврсна за да одговара на секој декор . Материјал : Конструиран од премиум метал со високи фаворити за да се обезбеди долг животен век на производот . Сенка : рачно насликани завршувања и рафиниран дизајн овозможува максимално излез на светлина, отворена до долна сенка за лесно чистење и заменете ги светилките . Упатство за нега : Ве молиме, немој Користете кој било метален лак, бидејќи неговата абразивна природа може да ја оштети заштитната завршница поставена на металните делови, наместо тоа, да поставите мијалник со пешкир и да го пополнете со топла вода и благ течен сапун . Опција за повеќе бои или големина : 3-светлосна ставка# предмета# точка# (3-светлосна ставка# лесна ставка## лесна точка# (3-светлосна ставка) IQVFVVWMDC13909 T7 . Сертификации : Наведена локација на влажна влада . Клучни карактеристики : Тип на сијалица : Е26 Тип A19. Max Wattage : 60 W. Боја : Матно црно и кафеаво дрво жито. Локација : Суво и влажно. Затемнето : Да. Тип на монтирање : Mountидни монтирања. Лесна насока : Горе и долу.

Повеќе детали

Избор на купувачи