Фростлуинаи Заштеди Дозвола
Неодамнешно

Фростлуинаи Заштеди Дозвола

DEN 783.84

Достапно на барање

Женска јакна со светки кардиган блејзер Секојдневен темперамент на кардиган со долги ракави јакна Од мал костум С-2карактеристики : 1. Карактеристики : секојдневни секси врвови, лабава, секојдневна облека, модерен моден дизајн, секојдневни џемпери за и зима. 2.Материјал : Изработен од ткаенина, лесен, мек и удобен. 3. Специјален дизајн, повеќе секси и шармантен за носење. 4. Повод : Секојдневен, Дневен, Роденден, Состаноци, Танцови Перформанси, Забава, Свадба, Работа, Домашен Одмор итн. Погоден за и зима. 5. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно перење во ладна вода или нежно перење во машина/не избелувајте/сушете на воздух. Нашата облека е наменета За Азијци, што значи помали Од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, можете да ја најдете на нашата слика или опис. Сезона : И Винтергендер : женска, женска прилика : Секојдневен Материјал : 100% Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Секојдневна, Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Палто Блејзер За Жени Плус Големина Женска јакна со светки кардиган блејзер Секојдневен долг ракав Кардиган Темперамент Мал костум Јакна с-2хл. Материјал : Полиестер И Спандекс. Мека ткаенина. Оваа јакна доаѓа со целосна постава. Мека И Удобна За Носење. Повод : Погоден За секојдневен уличен изглед, деловна облека, стил на работна канцеларија, слободно време, секојдневен живот, одмор, одмор и така натаму. Спарете со : овој блејзер совршено ги прегрнува градите и половината. Одлично Со Вашите Омилени Слаби Фармерки хеланки или Чизми итн. Внимание : можете да користите железо или пароброд за да ги извадите брчките,доколку блејзерот се збрчка.Рачно Перење Или Машинско Перење, Препорачувајте Со Вреќа За Перење, Не Избелувајте,Закачувајте Или Исушете Ја Линијата.

Повеќе детали

Избор на купувачи