Лудлц Миленичиња Ладење Рампа Куче Лето Спиење Мат Миленичиња Мачки Ладење Ќебе Спиење Перница Миленичиња Резерви Чувајте Миленичиња Кул Удобност За Мачки И Кучи?
Неодамнешно

Лудлц Миленичиња Ладење Рампа Куче Лето Спиење Мат Миленичиња Мачки Ладење Ќебе Спиење Перница Миленичиња Резерви Чувајте Миленичиња

DEN 1.33

Достапно на барање

Опис : со тенки, дише, удобни карактеристики, лесни и преносливи, погодни за внатрешна и надворешна употреба.Усвојте дизајн на ткаенина со кул чувство, апсорбирајте ја топлината на телото, помогнете да го одржите вашето домашно милениче ладно и удобно.Изработено од ладна ткаенина, мрежеста ткаенина, памук, тоа е чувајте го вашето домашно милениче да се чувствува кул.Постојат 5 големини, и ТОА Е XS, S, M, L, XL.It е погоден за многу прилики, како што се за кучиња, зајаци и така натаму.Име на ставка : Материјал За Перница : Детали За Големината На Ткаенината : [XS Големина] : 40cm x 30cm/15.75 "x 11.81" (Прибл.). [Големина] : 50см х 40см/19.69 "х 15.75" (Прибл.). [М Големина] : 62см х 50см/24.41 "х 19.69" (Прибл.). [L Големина] : 70cm x 55cm/27.56 "x 21.65" (Прибл.). [XL Големина] : 100cm x 70cm/39.37 "x 27.56" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 X Перница Ludlz Миленичиња Ладење Рампа Куче Лето Спиење Мат Миленичиња Мачки Ладење Ќебе Спиење Перница Миленичиња Резерви Чувајте Миленичиња Кул Удобност За Мачки и Кучиња За Одгледувачница Троседот Кревет Кат Патување Автомобил Седишта.

Повеќе детали

Избор на купувачи