Лојд Душеци Прилагодено Се Вклопуваат Подни Душеци За Плимут Фјури 1957-Логомат Постави Црно
Неодамнешно

Лојд Душеци Прилагодено Се Вклопуваат Подни Душеци За Плимут Фјури 1957-Логомат Постави Црно

DEN 0.67

Достапно на барање

ЛОЈД Матс ЛОГОМАТС е рачно изработен во САД користејќи материјали од Американско производство за долго абење и издржливост. Дизајнирани и CAD исечени специјално за да одговараат на вашето возило, овие Подни Подлоги ќе ја подобрат внатрешноста на вашите возила додека обезбедуваат заштита од елементите. Тежината на лицето на тепихот од 28 унци е многу потешка од фабричките душеци што првично дојдоа во вашето возило. Logomats_ се лесно инсталирани и имаат компатибилни фабрички сврзувачки елементи за да ги одржуваат вашите подни душеци цврсто закотвени. Овие подни душеци доаѓаат со тригодишна гаранција против дефектите на производителот. Двете душеци на предниот кат имаат амблеми со заштитен знак кои Се лиценцирани Од Акура. Сите амблеми Со Заштитен Знак се трајно заварени на подната подлога. Со повеќе од 40 години искуство Лојд Душеци е премиера резервни подни мат производителот. Душеците Од Лојд се заслужни за тоа што се првата автомобилска подлога на пазарот со прилагоден тепих со низок куп и е првиот производител што додава безбедносни сврзувачки елементи на нивните душеци. Лојд Душеци е лидер во заштитени подни душеци со над 1.500 лиценцирани автомобилски лого достапни за 19 брендови, вклучувајќи Акура, Буик, Кадилак, Шевролет, Крајслер, Доџ, ФОРД, ГМЦ, Хонда, ХАМЕР, ЏИП, Линколн, Меркур, Олдсмобил, Плимут, Понтијак, Порше, Рам и Шелби нов сет на logomats ® и ќе го заштити и разубави вашето возило. За НАС : Лојд Душеци е водечки производител на подни душеци кои испорачуваат луксузни искуства кои го надминуваат она што го очекуваат нашите клиенти, настојувајќи да испорачаат феноменални искуства преку квалитетот на услугата и изработката. ФИТИНГ : Дизајниран И CAD сече специјално за да одговара на вашето возило, овие подни душеци ќе гарантираат дека ќе одговараат на вашиот модел. Лојд Душеците лесно се инсталираат и имаат компатибилни фабрички сврзувачки елементи за да ги држат вашите подни душеци цврсто закотвени. ИЗГЛЕД : Дизајниран со прецизност, Нашата Подлога За Лого ќе направи прекрасен додаток на колекцијата на моделот на вашето возило. Совршен за секој кој ужива воesетиката на автомобилите, овој премиум избор е натоварен со детали. ПРОИЗВЕДЕНО во САД : Лојд Матс работи во САД од 1978 година.

Повеќе детали

Избор на купувачи