Мушка езеро ретро дизајн Блу Спрингс Езеро Шарм Одговара На Сите Европски Нараквици
Неодамнешно

Мушка езеро ретро дизајн Блу Спрингс Езеро Шарм Одговара На Сите Европски Нараквици

DEN 2.67

Достапно на барање

Неонблондска класика, нашата мушка со потпис е врежана со "мушка направена со љубов" за да го изрази рачно изработениот квалитет на нашите производи. Изберете од дваесет илјади дизајни во нашиот инвентар за секоја пригода! Сите наши монистра се со совршена големина за секоја модерна нараквица со змиски синџир. Сите наши производи се гордо произведени Во Атланта, Га. Неонблонд Е Лиценциран Заштитен знак Опис На Производот Идеален Подарок За Божиќ, Денот На Мајката, Денот на Вљубените, Подароци За Дипломирање, Невестински Подароци или Специјална Пригода. Одговара на сите големи нараквици за брендови како што се Пандора, Трол, Камилија, Карло Бјаги, Забл и други нараквици со додатоци!. Големината на дупката е приближно 4,8 до 5мм-Големината на Мониста е 14мм х 9мм.Гаранција За Задоволство за враќање На Парите. Направено Во Атланта, ГА.

Повеќе детали

Избор на купувачи