Глорија Вандербилт Аманда Бут
Неодамнешно

Глорија Вандербилт Аманда Бут

DEN 959.84

Достапно на барање

Има повеќе до модата од она што го исполнува окото. Бидете овластени од облеката што ја носите. Биди храбар. Биди бестрашен. Биди различен. Глорија Вандербилт Аманда Бут : Висок пораст. Закривајте низ колкот и бутот. Класичен пет стил на џеб. Силуета за подигање на ногата. Оригиналниот џин за слабеење со беспрекорно истегнување.

Повеќе детали

Избор на купувачи