Се прашувате девојки на нација девојки завиткани со клинови сандали, големини со 12-6
Неодамнешно

Се прашувате девојки на нација девојки завиткани со клинови сандали, големини со 12-6

DEN 1.67

Достапно на барање

Совршено спарување на нејзините омилени стендеси. Оваа симпатична и покачена платформа Сандал од Wonder Nation има разнобојно јаже-исечени средни и коњак ПУ-ленти за без напор стил на фрлање и движење. Овие сандали се дизајнирани со Nubuck Footed за да ја задржат ногата удобна и комплетна со надворешна плоча на TPR за издржливост. Исклучиво на. Материјал : Рачно изработено горно и надворешно. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Затворање на еластична лента. Карактеристики : Мулти -бои јаже исечени детали за средна должина; Подложен чорап. Модни сандали за девојчиња од Wonder Nation.

Повеќе детали

Избор на купувачи