Чудо од земја, женски женски Ноќта на вештерките Готски Црвенкарен аспиратор Фенси фустан костум за возрасни, мали
Неодамнешно

Чудо од земја, женски женски Ноќта на вештерките Готски Црвенкарен аспиратор Фенси фустан костум за возрасни, мали

DEN 879.52

Достапно на барање

Доведете ја оваа класична бајка во живот со заводлив пресврт во сетот за костуми за куќички од 2 парчиња. Овој костум на црвена боја на качулка вклучува сатен и брокада селски фустан со ткаена лента од лента од венеција и совпаѓање на капа. За вклопување на кривата, овој класичен изглед на бајките е комплетен со дизајн на чипка што ја дефинира половината, флертниот здолниште на А-линија и заводливиот селански врв. Завршете го овој иконски изглед со кабел со качулка со појавување со трим на чипка во Венеција. За групни костуми подготвени за книги, одлично за забави за Ноќта на вештерките или тематски костуми. Package Includes : Multicolor small costume dress, hooded cape. Fit and Style : This stunning satin dress features a fitted top and full skirt for a look that compliments all body types. Materials and Care : Hand wash cold, Do not bleach, Drip суво, не железо . прилика : црвениот костум за аспиратор за жени е совршен за костум за Ноќта на вештерките, забави или одење во куќата на баба, . Карактеристики : Романтична брокада и лента исечена од Венеција чипка го остваруваат овој изглед на бајките .

Повеќе детали

Избор на купувачи