Мармонт Хил ја залепи диносаурус врамена wallидна уметност
Неодамнешно

Мармонт Хил ја залепи диносаурус врамена wallидна уметност

DEN 0.33

Достапно на барање

Оваа шилеста диносаурус врамена wallидна уметност, има величествен стегосаурус за кој се верува дека тежи помеѓу 5 и 7 метрички тони! Инспирирајте се за знаење со овој прекрасен принт на акварел Стегосаурус. Гордо ова парче е отпечатено на висококвалитетна архива хартија и професионално рачно врамно. Со вклучени куки за поставување wallидови, овој вештачки акцент е подготвен да се обеси веднаш штом ќе ја достигне влезната врата. Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Завршено под плексиглас отпорен на тресење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Повеќе детали

Избор на купувачи