Подобри домови и градини Делахи, перничено столче за лулање на дрво на отворено
Неодамнешно

Подобри домови и градини Делахи, перничено столче за лулање на дрво на отворено

DEN 1.67

Достапно на барање

Изградба на перничето и класичното дрво за лежење на дрво им дава на подобри домови и градини Делахи, перничено столче на отворено дрво, безвременски изглед. Овој квалитетен рокер на отворено е направен од дрво со удобна перница за седишта за да можете да уживате во тивок момент да се лута мирно на вашиот трем или покриената палуба. Столот за лулка се одликува со традиционален склопен дизајн со висок грб, широка рака на рака и благодатно заоблени рокери. Совршено за уживање во сите сезони, подобрите домови и градини Делахеј Пуниран стол за лулка на отворено ќе создаде посебен простор на отворено што можете да уживате во наредните години. Подобри домови и градини Делахи, перничето на отворено дрво, стол за лулка, класичен скратен стол за лулка, е направен од дрво со прекрасна темно кафеава завршница. Удобно, перничено седење за внатрешен двор, тремот, палубата или терасата. Столот за лулка обезбедува удобно место за релаксација, читање или посета со пријателите. Перницата за сите временски услови е отпорна на избледени. Темно кафеава рамка и зелени перници го надополнуваат секое поставување на отворено. Широката рака почива подлактица на подлактиците кога читате или релаксирате. Раствор отпорен на временски услови обоен полиестер перница. Покривот за перница се чисти со благ сапун и вода. Координира со други парчиња во колекцијата на мебел за мебел на отворено „Домови и градини Делахи“. Трајно цврсто тврдо дрво овластено FSC. Полиуретанска подлога за пена и капење со полиестерски влакна. Контурирано седиште и грб за дополнителна удобност. Тапациран стол за лулка има елегантен дизајн. Потребно е собрание. 1 година гаранција. Димензии на производот : 25 "L X 32" W X 37.75 "H. Тежина на производот : 27,12 фунти . поддржува до 250 фунти . бои : зелена, темно кафеава. Материјал за производи : FSC Mixwood, полиестер. Димензии на пакетот : 33,86" l l X 25 "W x 9.06" H. бродови во 1 кутија. Модел # TM130793. Увезени.

Повеќе детали

Избор на купувачи