Добро ткаен килим за мистични трелис, 9 '7', издржлив, лесен за чистење, мек, кадифен куп, безбеден за дрвени подови
Неодамнешно

Добро ткаен килим за мистични трелис, 9 '7', издржлив, лесен за чистење, мек, кадифен куп, безбеден за дрвени подови

DEN 1024.00

Достапно на барање

Мистичната колекција е возбудлива низа на трендовски геометриски обрасци ткаени во комбинација на класични неутрални тонови и светли, забавни бои. Од ултра модерните пикапи, линии и агли до едноставна плочка или марокански шари, постои шема за секоја просторија. Полипропилен од 0,4 "воздухот на воздухот на воздухот дава текстуриран изглед и меко чувство. Предивото е отпорно на дамка и не пролева или избледува со текот на времето. Трајни и лесни за чистење, овие килими се направени да траат. Направени од 100 % Полипропилен поставен на топлина. 100% поткрепа на јута е безбедна за дрвени подови. Отпорен на дамки и отпорно предиво од дамки го одржува килимот мек, а боите светли. Машината направена во мисирка. Употреба на рампа за килим се препорачува за да го продолжите животот на вашиот килим и спречете се менување и лизгање . Екстремно издржлив и многу лесен за чистење.

Повеќе детали

Избор на купувачи