Маица со долг ракав на Avia Women Performance
Неодамнешно

Маица со долг ракав на Avia Women Performance

DEN 351.84

Достапно на барање

Соберете го темпото во маицата за изведба на Авиа направена во лесен, дише дизајн. Текстурирана ткаенина и истакнати шевови додаваат дополнителен стил на изгледот, додека бек -плејтите помагаат да се создаде дополнителна просторија за слобода на движење. Материјал : 40% полиестер/36% рециклиран полиестер/20% лиоцел/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со пиштоли. Ockебови : Ништо. Карактеристики на перформансите : плетени детали на грб за дополнително движење, полите на кошули со подолга покриеност на грбот, детали за спојување на спојување, рефлексивно, влага за влага, дишење. Маица за перформанси за жени од Авиа.

Повеќе детали

Избор на купувачи