Комплет за сензори на ниво на гориво Acdelco со заптивка SK1259
Неодамнешно

Комплет за сензори на ниво на гориво Acdelco со заптивка SK1259

DEN 2.33

Достапно на барање

Комплет за сензори на ниво на гориво ACDELCO со заптивка SK1259 GM оригинални делови на ниво на гориво се дизајнирани, дизајнирани и тестирани според ригорозни стандарди и се поддржани од Generalенерал моторс. Овие сензори ги мерат промените на нивото на горивото во резервоарот за гориво на вашето возило, кои се прикажани на мерачот на гориво на возилото. Оригиналните делови на ГМ се вистинските делови на ОЕ инсталирани за време на производство или потврдени од „Generalенерал моторс“ за ГМ возила. Некои оригинални делови на ГМ можеби порано се појавија како оригинална опрема Acdelco GM (OE). ⚠ Предупредување : Рак и репродуктивна штета - https : //www.p65warnings.ca.gov.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: