Без граници за полици за полици на јуниори со прилагодливи ленти
Неодамнешно

Без граници за полици за полици на јуниори со прилагодливи ленти

DEN 287.68

Достапно на барање

Ова нема граници за полици за полици на јуниори со прилагодливи ленти е основно суштинско значење за положување, или едноставно носење сам по себе. Со вратот на лажичката, прилагодливите ленти и карактеристиките на градниот градник, носењето е удобно и лесно. Изберете од разновидните бои. Без граници за полици на полици на јуниори со прилагодливи ленти : 95% памук, 5% спандекс. Нема граници. Ками. Изграден во градник за полица. Без ракави. Прилагодливи ленти за шпагети. Опремени. Деколте за лажичка. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно.

Повеќе детали

Избор на купувачи