Без граници за полици за полици на јуниори со прилагодливи ленти, 2-пакувања
Неодамнешно

Без граници за полици за полици на јуниори со прилагодливи ленти, 2-пакувања

DEN 3.00

Достапно на барање

Поставете го нагоре! Ками на границите не е суштински градежен блок за која било облека. Тоа е совршена основна ставка за слоеви што треба да се спари со омилен врв или да се носи соло. Дизајн на градник (вграден градник со полица со отстранливи влошки) овозможува удобно да ве однесе каде и да сакате. Истегнете ткаенина од памук и прилагодливи ленти совршено се вклопуваат со разноврсна мешавина од секоја задолжителна боја што се совпаѓа со секој момент од моментот кога сакате да бидете шик до обични. Исклучиво на. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави со прилагодливи, тенки ленти. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Вграден градник за полици со отстранливи влошки. 2-пакет полица за градници за јуниори од без граници.

Повеќе детали

Избор на купувачи