Женски Темперамент Патување Печатење V-Вратот Долг Ракав Фустан
Неодамнешно

Женски Темперамент Патување Печатење V-Вратот Долг Ракав Фустан

DEN 3.33

Достапно на барање

Добредојдовте Во BUIgt Tkl OP, се надевам дека имате добар шопинг! . Бренд : BUIgt Tkl OP. BUIgt Tkl OP е професионален моден бренд кој се фокусира на модната женска облека, која може да ги задоволи реалните потреби за мода и пристојна мода. Содржина на пакетот : женска облека. Висококвалитетна Гаранција за Жените. пролет/лето/aut/зима, совршен натпревар, многу кул за носење, нов изглед. брзо и лесно се облекува и оди со стил. Погоден за дома, забава, шопинг, работа, на отворено, одмор, секојдневно, канцеларија, плажа, одмор. Карактеристики : изработен е од материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење!. Многу кул за носење. Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: