Tdoqot Женски Дуксери - Жаба Лабава Фит Обичен Пуловер Со Долги Ракави V-Вратот Симпатична Активна Облека За Жени Црна Големина 2XL
Неодамнешно

Tdoqot Женски Дуксери - Жаба Лабава Фит Обичен Пуловер Со Долги Ракави V-Вратот Симпатична Активна Облека За Жени Црна Големина

DEN 272.96

Достапно на барање

Забелешка : . 1.Ве молиме погледнете ја табелата со големина на слика на сликата пред да ја нарачате оваа ставка, тоа е големината на туре. 2.Машинско Перење, Не Избелувајте, Пеглање Без Висока Температура, Избегнувајте Прекумерна Изложеност. 3.Според светлината и различните компјутерски монитори, бојата може да биде малку поинаква како што покажуваат сликите. Поврзано пребарување : гроздобер дуксер,дуксер за ноќта на вештерките, преголеми дуксери на екипажот, графички дуксери за жени, дуксери за тинејџерки, дуксери со плус големина за жени. Содржина На Пакетот : Женски Пуловер Х 1. Пуловерот е изработен од комфорна ткаенина и се чувствува како мек и удобен. Пуловерот може да се носи сам во зима, а може да се носи со јакна/капут/кардиган воumn/зима. Овој пуловер за жени е совршен за одмор, плажа и забава, клуб, канцеларија и училиште, на отворено и секојдневно лето за носење.

Повеќе детали

Избор на купувачи