Чунки сос од тестенини од зеленчук на Хант, природен сос од домати, Оз
Неодамнешно

Чунки сос од тестенини од зеленчук на Хант, природен сос од домати, Оз

DEN 115.52

Достапно на барање

Додадете рафал со свеж вкус на вашите омилени рецепти со сос од тестенини со тестенини од зеленчук на Хант. Вкусете ја разликата со градинарскиот зеленчук со сонце од Хант и специјална мешавина од билки, совршен за шпагети, лазања и многу повеќе. Вкусете ја разликата со градинарскиот зеленчук со сонце од Хант и специјална мешавина од билки. Ароматичните, претходно изработени сосови од тестенини на Хант се совршени за ноќите кога сосовите од нула се премногу одземаат многу време. Содржи 24 мл сос од тестенини; Околу 5 порции по конзерва; 60 калории по порција. Доматите на Хант се избираат на врвот на зрелоста, затоа што одличните оброци за дегустација започнуваат со одлични состојки. Вкусете ја разликата со градинарскиот зеленчук со сонце од Хант и специјална мешавина од билки, совршен за шпагети, лазања и многу повеќе. Без компромиси-сосови од тестенини на Хант се направени од домати одгледувани за вкус на лоза. Вкусете ја разликата со градинарскиот зеленчук со сонце од Хант и специјална мешавина од билки. Ароматичните, претходно изработени сосови од тестенини на Хант се совршени за ноќите кога сосовите од нула се премногу одземаат многу време. Содржи 24 мл сос од тестенини; Околу 5 порции по конзерва; 60 калории по порција.

Повеќе детали

Избор на купувачи