Студио Wynwood Printed Town & City Canvas Art Print
Неодамнешно

Студио Wynwood Printed Town & City Canvas Art Print

DEN 704.00

Достапно на барање

Пистата Авенија Авенија Свет и земји на Wallидните уметности на платното „Пикадили“ европски култури - кафеава, сина пикадили, е вешто направено традиционално уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна кафеава боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на град и град со тема на европски култури за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи