Collection Collection Womens Emerynn Tru Comfort Fonam Pontance Clog Multi Strap Sandals
Неодамнешно

Collection Collection Womens Emerynn Tru Comfort Fonam Pontance Clog Multi Strap Sandals

DEN 271.84

Достапно на барање

Сандалите на платформата „Емерин Фукс Вуд“ од колекцијата ournouree ќе ви ја донесат целата удобност што ви е потребна за да прошетате цел ден без да ги оставите нозете болно со нивната удобна пена од 4 мм Tru ™ ™ insol. Одржувањето на нозете во новата, нивната луксузна веганска кожа, мулти-кабел дизајн на ленти, лента за глуждот, платформата за дрво од дрво и дизајн на затнување ќе ја додадат таа совршена количина на стил. Како бонус, нивните отворени пети ќе ги направат совршени за да ве одведат на кој било настан со леснотија. Висина на пета : 3 3/4-инчи. Тип на пета : Платформа. Висина на платформата : 1 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи