Заменливи реверзибилни розови златни тон, тркалезни кабел, почетни нараквици со розова бо - кафеава
Неодамнешно

Заменливи реверзибилни розови златни тон, тркалезни кабел, почетни нараквици со розова бо - кафеава

DEN 2.33

Достапно на барање

Не'рѓосувачки челик. Заменливи и реверзибилни нараквици. Голем - дијаметар од 2,5 инчи. Голем - 7,75 инчен обем. 14мм реверзибилен шарм на легура. Високо полиран. Отстранлива крајна капа за опција за DIY. 2 Подвижен шарм запира. Пандора Компатибилни привлечности 6,5 инчи заменливи реверзибилни розови златни тон, тркалезни кабел, почетни нараквици со розова кутија - кафеава.

Повеќе детали

Избор на купувачи