Потпис од Леви Штраус и Ко. Херитиџ глужд директно фармерки
Неодамнешно

Потпис од Леви Штраус и Ко. Херитиџ глужд директно фармерки

DEN 2.33

Достапно на барање

Овој потпис на Леви Строс и Ко. Херитиџ глуждот Директни фармерки се одличен секојдневен пар фармерки за девојчиња. Направено од мек и истегнат тексас кој добро се движи со кидо и парови со графички маички и дуксери. Потписот на Леви Строс и Ко. Херитиџ глуждот директно фармерки е одличен и стилски додаток на секоја гардероба во текот на целата година. Затегната тексас ткаенина. Глуждот директно одговара. Издржлив. Машина за перење. Девојки фармерки, големини 5-18.

Повеќе детали

Избор на купувачи