Часовна удобност GIA широка ширина професионален елегантен чевли бел 8,5
Неодамнешно

Часовна удобност GIA широка ширина професионален елегантен чевли бел 8,5

DEN 3.00

Достапно на барање

24 -часовна удобност чевли со широка ширина GIA за професионалци кои се на нозе за тие 12 -часовни смени. Овој елегантен, лесен и издржлив чевли е изработен од лесен EVA и гумени материјали од надворешната страна за максимален зафат на површината. Тоа е најдобриот избор за удобно вклопување. ** Купувачи на внимание ** Пронајдете голем избор на широки стилови на ширина на нашата официјална веб -страница за малопродажба Фазпаз. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте веднаш кредит за подароци од 20 долари, бесплатна испорака и размена, лесни приноси од 365 дена и приоритетна испорака на сите производи. ** За компанијата ** Меѓународна корпорација за обувки (Footwearus), лоцирана во Ферфилд NJу ерси, го започна своето производство и операции на големо во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Широка (W) ширина од Фазпаз. Кожа. Максимална влечна гума од надворешната страна. Стилски, издржлив и лесен. Обезбедува удобност. Елегантни и професионални. Квадратни пети.

Повеќе детали

Избор на купувачи