Време и време на средниот пораст на жените 25 Инемам со странични панталони за затворање на патенти за затворање на патенти
Неодамнешно

Време и време на средниот пораст на жените 25 Инемам со странични панталони за затворање на патенти за затворање на патенти

DEN 2.33

Достапно на барање

Понекогаш се што е потребно е малку разгорување за промена на обична облека во нешто екстра посебно. Панталоните за земјоделски култури на времето и Тру земаат секојдневен фаворит и го свртуваат јачината на звукот. Забавно за стил за работа или игра, овие панталони изгледаат сензационални со потпетици или станови, маички или блејзери. Дефинитивно разноврсен додаток на вашата колекција на панталони. Исклучиво на. Материјал : 63% памук/35% рајон/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'10 "и носи големина 4. одговара : директно вклопување. Подигнување и инсејм : среден пораст; 25" inseam. Затворање : Невидлив страничен патент. Ockебови : Ништо. Карактеристики : рамен фронт; исечена должина; Премиум ткаенина за истегнување за удобно вклопување. Panенски панталони за одблесоци од женски удар од време и Тру.

Повеќе детали

Избор на купувачи