Чудо нација бебе момче и дете момче со кратки ракави и шорцеви, сет, 2-парчиња, 12м-5Т
Неодамнешно

Чудо нација бебе момче и дете момче со кратки ракави и шорцеви, сет, 2-парчиња, 12м-5Т

DEN 279.68

Достапно на барање

Оваа комплетна, симпатична и удобна облека поставена од Wonder Nation има вашето бебе или момче дете подготвено за денот. Изработен во дише, мек памук, овој класичен кошула и шорцеви сет е совршен за време на игра, игралиште и пошироко со својот убав стил. Измешајте и совпаѓајте се со неговите други фаворити за чудо нација за совршено комбо! Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 кошула и 1 пар шорцеви. Карактеристики на кошулата : предно затворање на копчето; кратки ракави; џеб на градите. Кратки карактеристики : стил на влечење; еластична половината за дополнителна удобност; Врза за влечење; странични џебови. Маица и шорцеви за момчиња за бебиња и мали деца поставени од Wonder Nation.

Повеќе детали

Избор на купувачи