Ахгли Компанија Музика Микрофон Отворено Фрли Перница, од
Неодамнешно

Ахгли Компанија Музика Микрофон Отворено Фрли Перница, од

DEN 3.33

Достапно на барање

Ахгли Компанија Музика Микрофон Отворено Фрли Перница, 18 инчи на 18 инчи . Стилска перница за фрлање со дизајнерски акценти за разубавување на секоја просторија во домот. Оваа дизајнерска перница за фрлање вклучува вметнување и скриено затворање на патент за лесно отстранување на капакот за чистење. Рачно или машинско перење препорачано по потреба. Капакот на перницата со вметнување. Големина : 18х18 инчи. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн. Пријателски За деца и Миленичиња. Комерцијална И Станбена Употреба; и машина и рачно перење. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување.

Повеќе детали

Избор на купувачи