Фарфи Автомобил Седиште Назад Виси Организатор Преклопен Мулти-Џеб Торба За Складирање Држач За Полица
Неодамнешно

Фарфи Автомобил Седиште Назад Виси Организатор Преклопен Мулти-Џеб Торба За Складирање Држач За Полица

DEN 191.84

Достапно на барање

Спецификации : . Совршено дизајниран да одговара на повеќето возила. Изработени од безбеден и сигурен материјал. Прилагодливи ремени и за горниот и за долниот дел за да го обезбедат организаторот на место. Нема да ви ги изгребе седиштата во автомобилот. Прекрасна алатка за одржувајте го вашето седиште чисто. Име На Предметот : Држач За Складирање На Задното Седиште За Автомобил. Материјал : Вештачка Кожа. Карактеристики : Пренослив, Издржлив, Преклопен, Мулти-Џеб, Универзален. Големина на предметот : 45,5 см х 63см х 3см/17,9 "х 24,8" х 1,18 " (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Држач За Складирање На Седиштето За Автомобил (Други Работи Што не Се Вклучени) Совршено дизајниран да одговара на повеќето возила. Изработени од безбеден и сигурен материјал. Прилагодливи ремени и за горниот и за долниот дел за да го обезбедат организаторот на место. Нема да ви ги изгребе седиштата во автомобилот. Прекрасна алатка за одржувајте го вашето седиште чисто.

Повеќе детали

Избор на купувачи