Дозвола Јохомеен Менс Персонализирано Секојдневно Печатење Џемпер Со Патент Со Долги Ракави Дебел Памучен Костум Зимски СИВ XL
Неодамнешно

Дозвола Јохомеен Менс Персонализирано Секојдневно Печатење Џемпер Со Патент Со Долги Ракави Дебел Памучен Костум Зимски СИВ

DEN 351.68

Достапно на барање

Машко Персонализирано Секојдневно Печатење Џемпер Со Патент Со Долги Ракави Дебел Памучен Костум Зимски Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењесовршен со вашите омилени чевлиодличен за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Сезона : Четири Сезони Пол : менокација : Слободно Време материјал : Полиестерски влакна Должина На облека : Редовен Стил : Мода што добивате : 1 парчиња машки top Size Bust Sleeve Shoulder Length S115cm/45.28"63cm/24.80"48.5 cm/19.09"68cm/26.77"M120cm/47.24"64cm/25.20"50cm/19.69"70cm/27.56"L126cm/49.61"65cm/25.59"51.5 cm/20.28"72cm/28.35"XL132cm/51.97"66cm/25.98"53cm/20.87"74cm/29.13"2 XL138cm/54.33"67cm/26.38"54.5 cm/21.46"76cm/29.92"3 XL144cm/56.69"68cm/26.77"56cm/22.05"78cm/30.71"4 XL150cm/59.06"69cm/27.17"57.5 cm/22.64"80cm/31.50" Size : SBust : 115cm/45.28"Sleeve : 63cm/24.80"Shoulder : 48.5 cm/19.09"Length : 68cm/26.77"Size : MBust : 120cm/47.24"Sleeve : 64cm/25.20"Shoulder : 50cm/19.69"Length : 70cm/27.56"Size : LBust : 126cm/49.61"Sleeve : 65cm/25.59"Shoulder : 51.5 cm/20.28"Length : 72cm/28.35"Size : XLBust : 132cm/51.97"Sleeve : 66cm/25.98"Shoulder : 53cm/20.87"Length : 74cm/29.13"Size : 2 XLBust : 138cm/54.33"Sleeve : 67cm/26.38"Shoulder : 54.5 cm/21.46"Length : 76cm/29.92"Size : 3 XLBust : 144cm/56.69"Sleeve : 68cm/26.77"Shoulder : 56cm/22.05"Length : 78cm/30.71"Size : 4 XLBust : 150cm/59.06"Sleeve : 69cm/27.17"Shoulder : 57.5 cm/22.64"Length : 80cm/31.50" Табела Со Големини : Големина : С Биста : 115см/45.28" Ракав : 63см/24.80" Рамо : 48.5 см/19.09"Должина : 68см/26.77" Големина : М Биста : 120см/47.24" Ракав : 64см/25.20" Рамо : 50см/19.69"Должина : 70см/27.56" Големина : л Биста : 126см/49,61" ракав : 65см/25,59" рамо : 51,5 см/20,28"должина : 72см/28,35" големина : xl_ Мека Ткаенина : оваа поларна јакна од руно е изработена Од Ултра меко 100% полиестерско микрофлеско за совршена количина на удобност. ● КРАЈНА УДОБНОСТ : со дизајн на стил на јака на штандот и целосно затворање со патент, ќе одржувате целосен опсег на движења со оваа лесна мека јакна од руно. Разноврсност : Мек и топол, материјалот од микрофлис е совршена надворешна или дополнителна топлина на средниот слој за различни прилики,тој е совршен слој за секојдневно секојдневно носење и спортови на отворено. ● КЛАСИЧНО ВКЛОПУВАЊЕ : модерно класично вклопување и со меко, лесно чувство и два џебови со патент ја прават оваа јакна од руно главен за удобна активност на отворено. € ИЗДРЖЛИВОСТ : ние внимание на детали е она што го поставува нашата облека освен. Наведувајќи ги само најквалитетните материјали, стручните шевови и изработката. Ова е долготрајна облека во која ќе уживате во наредните сезони.

Повеќе детали

Избор на купувачи