Змеј Женски Шарени Култура Прашка Врвот И Висок Половината Сплит Здолниште Во Собата
Неодамнешно

Змеј Женски Шарени Култура Прашка Врвот И Висок Половината Сплит Здолниште Во Собата

DEN 511.84

Достапно на барање

Опис : Должина На Ракавот(см) : Должина На Облека Без Ракави : Кратки Фустани Должина : Материјал До Глуждот : Полиестеркол : Материјал Без Прерамки : Полиестерис_користено : Ностил : Секси &.Клуб место На Потекло : Кина (Копно)Облека Шаблони : Слаб Модел Тип : Ленти Сезона : Летна Големина Chart SizeBust-Top-LengthWaist-SkirtLength One-size-64-92cm/25.1-36.2".- 34см/13.3".- 56-84см/22.0-33.0".- 77см/30.3".Карактеристики : 1.Лесен и Стилски,многу мек и удобен.2.Карактеристика : маица,здолниште,Комплет 2 Парчиња, Улична Облека.3.Совршен за носење за лето,одлични тимови за шик стил.4.Повод : Секојдневно секојдневно носење,Тренинг,Клуб,облека за Одмор,Спорт,Забава,Плажа,Одмор,На Отворено.5.Прекрасен Подарок.Изненадување за љубовник, семејство или пријатели.Најдобар подарок за свадба, Божиќ, Валентин'.Денот На Мајката.денот на Благодарноста,Годишнината,роденден, итн.Пакетот Вклучува : 1 х Жени.с маица 1 х Женски.с Здолниште Забелешка : .1.Поради разликата во светлината и екранот,предметот'.бојата може да биде малку поинаква од сликите.2.Поради различните методи на мерење,може да има 1-3 см од дозволената грешка во опсегот.Ве молиме разберете.Погрижи се да го направиш тоа.пред да понудиш.Имајте убав ден! Ткаенината има одредено истегнување.се чувствува удобно, НЕ гледам преку. Врв : Шарени,прашка Врвот, без ракави. Здолниште : еластичен струк, висина на половината,страничен шлиц, здолниште со молив за тело. Секси, секојдневен, основен, погоден за тинејџерки и жени. Ве молиме погледнете го мерењето на големината подолу.

Повеќе детали

Избор на купувачи