Афро еднорог повеќебоен лак, затворање на клипот на салони
Неодамнешно

Афро еднорог повеќебоен лак, затворање на клипот на салони

DEN 127.84

Достапно на барање

Повеќебојниот унисекс афро -еднорог лак е еден магичен додаток за коса! Печатената ткаенина од виножито од овој лак е покриена со сите три нијанси на еднорози. Во центарот на стилскиот лак е еднорог со круна и затворање на клипот на салони. Овој лак ќе изгледа совршено од која било страна на главата и ќе работи и за да ја задржи косата на место. Овој лак е совршен додаток за да ја покажете вашата светлина во рамките! Затворање на клипот на салони. Работи на повеќето типови коса. Координира со повеќето облеки. Лакот има сребрени апликации низ целиот свет.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: