Замена на Батеријата за кавасаки ZX600-G, J NINJA ZX-6R 600CC Фабрика Активирана, Без Одржување, Батерија За Мотоцикли-12v, 8Ah, UB-YTX9-BS
Неодамнешно

Замена на Батеријата за кавасаки ZX600-G, J NINJA ZX-6R 600CC Фабрика Активирана, Без Одржување, Батерија За Мотоцикли-12v,

DEN 1.67

Достапно на барање

3-Пакет Замена На Почетната Батерија за 2000 KAWASAKI ZX600-G, J NINJA ZX-6 R 600 CC Фабрика Активирана, Без Одржување, Мотоцикл Батерија-12v, 8 Ah, UB-YTX9-Bspleast забелешка : ова е почетен Дел за замена на Брендот На Батеријата, А не производ OEM. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Овој производ не е поврзан со никакви брендови и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции за овој производ се нудат исклучиво Со Почетна Батерија. Замена На Батеријата за 2000 KAWASAKI ZX600-G, J НИНЏА ZX-6 R 600 CC; Количина : 3 Батерии. Фабрички Активирана, Без Одржување, Запечатена Батерија Со Оловна Киселина. Подготвени за инсталирање. Нема потреба да додавате киселина. Протекување слободен, запечатени дизајн спречува корозија. Една Година Гаранција, Напон : 12v, Капацитет : 8ах. Почетна Марка На Батеријата.

Повеќе детали

Избор на купувачи