Мелоу Роки База Ц Метал Платформа Кревет, Патентирани Широк Челик Ребра, Бела, Близнак-XL
Неодамнешно

Мелоу Роки База Ц Метал Платформа Кревет, Патентирани Широк Челик Ребра, Бела, Близнак-XL

DEN 1.00

Достапно на барање

Едноставно, но смело, Карпесто Ц е цврст кревет на платформа со модерен дизајн и супериорен систем за поддршка на душеци. Изграден е со 100% челик и патентирани широки челични летви, а потоа закотвен со тешки челични нозе за цврсто да ве поддржи и вас и вашиот душек. Неговите чисти, едноставни рабови создаваат модерен дизајн, совршен за минималисти. Средната нога на страната на креветот беше отстранета за ваша удобност. За да ви заштедиме што е можно повеќе простор, вклучивме и 11 инчи под дозвола за кревет за складирање на вашите непарни парчиња и краеви. Уште повеќе, овој кревет не бара дополнителни алатки и лесно може да се состави за неколку минути. Меките рамки за кревети доаѓаат со 5-годишна гаранција на производителот. Цврстата 100% челична конструкција и патентираните широки челични летви ве поддржуваат и вас и вашиот душек. Чистите, едноставни рабови создаваат модерен дизајн, совршен за минималисти. 11-инчен простор за складирање под креветот за да ви помогне да ја одржите вашата соба организирана. Лесно склопување, не се потребни дополнителни алатки. 5-годишна гаранција на производителот. Димензии на производот : Близнак 75 "L x 39" W x 14 "H Близнак XL 80" L x 39 "W x 14" H Full 75 "L x 54" W x 14 "H Кралица 80 " L x 60"W x 14" H Кралот 80 "L x 76" W x 14 "H Калифорнија Крал 84 "l x 72"W x 14" H.

Повеќе детали

Избор на купувачи