Сет за реверзибилна фланена од џунгла од џунгла
Неодамнешно

Сет за реверзибилна фланена од џунгла од џунгла

DEN 319.84

Достапно на барање

Хранењето никогаш не било толку стилски со реверзибилна фланена бандана од џунгла 2-пакет, поставена од лабораторијата Тренд. Чувајте ги хаос на минимум со овие абсорбента, повеќе-употреба 100% памучни фланели со фланел; Совршено за хранење, лигање или дури и како крпа. Една биб ги има нашите животни од креда џунгла поткрепени со печатење на коска во сива, бела, жолта, портокалова, кафеава, сина, виолетова и зелена боја; додека другите се одликуваат со животни од џунгла, поддржани со небесна starвезда принт во бела, сина, жолта, зелена и кафеава. Библиите мерат и имаат двојно затворање на привремено во задниот дел, дозволувајќи им да се обесат како симпатична бандана на вашето малечко. Џунгла 2 пакет со реверзибилна фланела бандана биб сет.

Повеќе детали

Избор на купувачи