Канон ПГИ-Пигмент Резервоар За Црно Мастило + Канон КЛИВИК Резервоар За Мастило 4-Пакет
Неодамнешно

Канон ПГИ-Пигмент Резервоар За Црно Мастило + Канон КЛИВИК Резервоар За Мастило 4-Пакет

DEN 0.33

Достапно на барање

Кертриџот е компатибилен со следниве модели : PIXMA MG5720, MG5721, MG5722, MG6820, MG6821, MG6822, MG7720, TS5020, TS6020, TS8020 И Ts9020 Печатачи Вистински CANON PGI-270 Пигмент Резервоар За Црно Мастило + Canon CLI-271 cmyk резервоар за мастило 4-пакет за PIXMA MG5720, MG5721, MG5722, MG6820, MG6821, MG6822, MG7720, TS5020, TS6020, TS8020 И Ts9020 Печатачи.

Повеќе детали

Избор на купувачи