Плантроника Енкорепро Слушалки За Услуги На Клиентите Преку глава Преку уво Зад вратот
Неодамнешно

Плантроника Енкорепро Слушалки За Услуги На Клиентите Преку глава Преку уво Зад вратот

DEN 3.33

Достапно на барање

Серијата Plantronics Encorepro 500 е целосно нова генерација слушалки за центри и канцеларии за услуги на клиентите, дизајнирани за во иднина и изградени врз искуство. Три иновативни модели обезбедуваат поголема удобност за целодневно носење, супериорно поништување на бучавата за појасни повици и зголемена сигурност за разговорите да продолжат без грижи. И тие ќе ви помогнат да ги исполните прописите ЗА ОША / Бучава при Работа. Флексибилен унибоди бум; алуминиумски споеви од типот На Авиони; конструкција со Ласерско заварување.

Повеќе детали

Избор на купувачи