Џеф Бек-Женски Тркачки Резервоар
Неодамнешно

Џеф Бек-Женски Тркачки Резервоар

DEN 1.33

Достапно на барање

Џеф Бек. Висококвалитетно печатење на овој тенок фит резервоар ќе ги претвори главите. Случајните минувачи нема да бидат разочарани - кројот на тркачот изгледа добро на рамената на секоја жена. : 60% чешлан прстенест памук, 40% полиестер. : Дополнителна лесна ткаенина (3,9 мл/ид2 (132 г/м2)). : Тенок одговара. : Откинете ја етикетата. : Работи помал од вообичаеното Џеф Бек-Женски Тркачки Резервоар.

Повеќе детали

Избор на купувачи