Ekena Millwork 18 W 31 H TRUE FIT PVC SINGE PALLE PANEL HERRINGBONE модерен стил фиксни ролетни за монтирање, суво грозје кафеава
Неодамнешно

Ekena Millwork 18 W 31 H TRUE FIT PVC SINGE PALLE PANEL HERRINGBONE модерен стил фиксни ролетни за монтирање, суво грозје кафеава

DEN 4215.04

Достапно на барање

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени на стандардниот производ. Профект на проектот значи дека не мора да одите на лов за стандарден бленда за да одговара на вашиот проект; Едноставно можете да изберете кој било дизајн што ви треба, да ја изберете вашата ширина, длабочина и висина, и ние ќе ве направиме совршен производ по цени на „Off-SHALE“. Произведен од архитектонско одделение ПВЦ, секој производ се држи силно против временските услови, е бесплатно за одржување и доаѓа со гаранција за живот. Обично дизајнирано и рачно склопени според вашите спецификации. Вистински изглед и чувство на автентични ролетни од дрво. Непропустливи на ефектите од нормалните временски услови. Додава вредност и убавина во кој било дом. Може да се користи во директен контакт со asonидање. Може да се користи во директен контакт со влага.

Повеќе детали

Избор на купувачи