Градители Работ 12w во. Подигнати Панел Винил Ролетни
Неодамнешно

Градители Работ 12w во. Подигнати Панел Винил Ролетни

DEN 1316.64

Достапно на барање

Едноставната убавина На Градителите Работ 12w во. Подигнати Панел Винил Ролетни е совршен начин да додадете допир на талент во вашиот дом. Тие се достапни во широк спектар на опции за боја и големина за да можете да ги најдете вистинските за вас. Тие имаат реална текстура на дрво без грижа за вистинската работа. Овие ролетни се направени од издржлив кополимер со функција за боја, што значи дека бојата никогаш нема да исчезне или чип. Тие се инсталираат со минимален напор и ќе обезбедат класична убавина за годините што доаѓаат. Издржлива винилна конструкција. Реална текстура од дрво-зрно. Инсталира во брзо. Долг живот без одржување. Димензии : 12w x 1d x 31 ДО 80 H инчи.

Повеќе детали

Избор на купувачи