Женски Секси Нејасни Тимови Руно Топло Качулка Кардиган Култура Врвот Шорцеви Во Собата Пижами Салон Светло Сива Сад Големина 6
Неодамнешно

Женски Секси Нејасни Тимови Руно Топло Качулка Кардиган Култура Врвот Шорцеви Во Собата Пижами Салон Светло Сива Сад Големина

DEN 799.84

Достапно на барање

Информации за производот : . Сезона : umn. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Редовно. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женска Блуза+1пц панталони+1пц Елек. Големина : И Палто биста : 106см/41.73" Палто Ракав : 58см/22.83 "Должина На Палтото : 76см/29.92" Елек Биста : 78см/30.71 "Елек Должина : 40см/15.75" Половината : 60-75см/23.62-29.53 "Должина На Панталони : 36см/14.17". Големина : м Палто биста : 110см/43.31 "Палто Ракав : 59см/23.23" Должина На Палтото : 81см/31.89 "Елек Биста : 82см/32.28" Елек Должина : 41см/16.14 "Половината : 65-80см/25.59-31.50 "Должина На Панталони : 37см/14.57". Големина : Л Палто биста : 114см/44.88" Палто Ракав : 60см/23.62" Должина На Палтото : 82см/32.28 "Елек Биста : 86см/33.86" Елек Должина : 42см/16.54 "Половината : 70-85см/27.56-33.46 "Должина На Панталони : 38см/14.96". Големина : XXL Палто Биста : 122cm/48.03 "Палто Ракав : 62cm/24.41" Должина На Палтото : 83cm/32.68 "Елек Биста : 90cm/35.43" Елек Должина : 43cm/16.93 "Половината : 75-90cm/29.53-35.43 "Панталони Должина : 39cm/15.35" . Големина : XL Палто биста : 118cm/46.46 "Палто Ракав : 61cm/24.02" Должина На Палтото : 84cm/33.07 "Елек Биста : 94cm/37.01" Елек Должина : 44cm/17.32 "Половината : 80-95cm/31.50-37.40 "Панталони Должина : 40cm/15.75". Големина : XXXL Палто Биста : 126cm/49.61" Палто Ракав : 63cm/24.80" Должина На Палтото : 85cm/33.46" Елек Биста : 98cm/38.58" Елек Должина : 45cm/17.72" Половината : 85-100cm/33.46-39.37" Должина На Панталони : 41cm/16.14 карактеристики на 2 ПАРЧИЊА Облека За Жени; летни комплети жени; жени 2 парчиња Облека. 【Клучни Зборови жените поставува 2 парчиња облека; плус големина 2 парче облека; панталони поставува жени 2 парче. ●Материјал●женските облеки од 2 парчиња се изработени од висококвалитетни ткаенини погодни за кожата со одредена еластичност. ®Прилики погоден за лето, дневно, одмор, секојдневно, на отворено, одмор, забава итн. €Инструкции За перење + нашата ткаенина не е лесно да се деформира и може да се мие рачно/машина за перење/суво чистење.

Повеќе детали

Избор на купувачи