Artwall Derek McCrea Clearwater Boat Saftion Галерија обвиткано со плови платно
Неодамнешно

Artwall Derek McCrea Clearwater Boat Saftion Галерија обвиткано со плови платно

DEN 0.33

Достапно на барање

Artwall "Clearwater Boat Saftic " Галерија обвиткано со плови-платно платно од Дерек МекКреа е рачно изработен со нашиот потпис "Artframez " технологија, во која има трајна и цврста градба на премиум платно и топола. Ова парче е подготвено да виси во вашиот дом или место на деловно работење и е загарантирано да додаде допир на боја и стил на кој било амбиент. Цврстата конструкција и внимателното склопување обезбедуваат ова парче да го издржи тестот на времето. Уметничкиот ид Дерек МекКреа „Сликарство со чамци со чистота“ „Галерија обвиткано со плови платно рамка : Предмет : Море и брег. Слика со висок квалитет. Подготвени да висат.

Повеќе детали

Избор на купувачи