Родиум над стерлинг сребрена круша рамки сет 1-1 2 капки обетки
Неодамнешно

Родиум над стерлинг сребрена круша рамки сет 1-1 2 капки обетки

DEN 2224.00

Достапно на барање

Овие модерни обетки од сребро со сребрени капки имаат 10мм x 7mm круша бели CZ камења на жица во форма V. Одликувајќи се со родиум над стерлинг сребро и рамка, овие обетки ќе ја облечат вашата гардероба. Бел CZ. 1-1/2 "Капка. Wireица во форма на V.

Повеќе детали

Избор на купувачи