Коаезне Женски Секојдневен Цврст Тениски Здолниште Јога Спорт Активно Здолниште Шорцеви Здолниште
Неодамнешно

Коаезне Женски Секојдневен Цврст Тениски Здолниште Јога Спорт Активно Здолниште Шорцеви Здолниште

DEN 639.84

Достапно на барање

Пол : Жени . Материјал : Полиестер. Стил : Слатка, спорт. Погоден за сите прилики што ги сакате. Лесен и Растеглив. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима. Рачно миење ладно препорачува, не висат или линија сува. Содржина на пакетот : 1 x Здолниште Здолниште Со Дневно Здолниште Женско Карирано Здолниште со Висок Струк поделена Табела со Предна Големина : . Големина : С Половината : 61-87см/24.02-34.25" : 73-107см/28.74-42.13" Должина На Дното : 89см/35.04"Големина : М Половината : 64-90см/25.20-35.43" : 76-110см/29.92-43.31" Должина На Дното : 92см/36,22"големина : л половината : 67-93см/26,38-36,61" : 79-113см/31,10-44,49" должина на дното : 95см/37,40"големина : xl половината : 70-96см/27,56-37,80" : 82-116см/32,28-45,67" должина на дното : 98см/38,58"големина : ххл половината : 73-99см/28,74-38,98" : 85-119см/33,46-46,85" Должина На дното : 101см/39,76" ткаенина за дишење, фитил, брзо сушење. Еластично Затворање. Голем Балет Завиткајте Здолниште плус Големина. Лесен И Растеглив. Удобно За Сите Сезони И Разни Прилики. Кожени Скејтер Здолништа За Жени Плус Дами Долги Здолништа Големина Медиум. Овие Активни Здолништа Се Идеални За Употреба Со Кошули За Трчање, Резервоари За Трчање, Врвови За Јога, Секојдневни Кошули. Женски Здолништа Должина На Коленото Плус Големина Женски Тениски Здолништа. Разновиден Дизајн, Еластично Затворање, Двослоен ред долна Постава и Надворешно Здолниште. Плисирани Здолништа За Жени Долги Девојки Тениско Здолниште Големина 14.

Повеќе детали

Избор на купувачи