Чаолеи Домашно Складирање На Текстил Памук И Лен Козметичка Торба Со Голем Капацитет Мултифункционална Патна Козметичка Кеса За Организирање Спална Соба, Плакар,
Неодамнешно

Чаолеи Домашно Складирање На Текстил Памук И Лен Козметичка Торба Со Голем Капацитет Мултифункционална Патна Козметичка Кеса

DEN 2.00

Достапно на барање

За нашата продавница, можете да ја изберете стоката што ви се допаѓа овде. Нашата стока е внимателно проверена, а квалитетот на стоката е загарантиран. Можете да бидете сигурни дека ќе изберете. Ако имате какви било прашања во врска со стоката, слободно контактирајте не и ние ќе ви го дадеме најдоброто искуство за купување.Материјал : Памук и Количина : 1 парчиња големина : 17 х 11 см/6,7 х 4,33 инчи може да се исчистат.Боја : Како Сликаприфатливо и практично, погодност за носење.Тип на производ : Козметички Багнот : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на козметичката кеса за затворање патент со отпечаток.Содржина на пакетот : 1 х Козметичка Кеса1 Х Козметичка Багокација : Отворен Простор : Патент Може да се Исчисти. Забелешка : Поради Разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може Да Не Ја Одразува Вистинската Боја На Предметот. Печати Патент Затворање Козметичка Кеса. Количина : 1 парчиња. Материјал : Памук И.

Повеќе детали

Избор на купувачи